Teatrzyk „Rzepka” J. Tuwima

Z okazji Dnia Dziecka rodzice dzieci z naszego przedszkola przygotowali przedszkolakom wspaniałą niespodziankę. Wystawili inscenizację wiersza Juliana Tuwima pt. „Rzepka”. Zaprezentowali swoje talenty aktorskie i taneczne dostarczając małym odbiorcom wielu radosnych przeżyć. Każda z postaci zagrana została wyjątkowo i oryginalnie. Doskonałą grę rodziców uzupełniły fantastycznie dobrane stroje i przepiękna scenografia. Przedstawienie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem.
Podczas występu z widowni co chwilę dobiegały okrzyki: To moja Mama! Tato, jestem tutaj!. Dzieci były zachwycone ale i dorośli świetnie się bawili. Aktorzy zostali nagrodzenie gromkimi brawami.

Dyrektor oraz cała społeczność Przedszkola Miejskiego Nr 9 „Bajkowa Kraina” serdecznie dziękują wszystkim Rodzicom, którzy zaangażowali się w wystawianie teatrzyku dla przedszkolaków. Mamy nadzieję, że udział w teatrzyku jest i będzie miłym i niezapomnianym wspomnieniem przedszkolnej przygody dla Was i Waszych Dzieci.