Pasowanie na Przedszkolaka w grupie Muchomorki

W dniu 20 listopada 2018 maluszki z grupy Muchomorki przeżyły swoją pierwszą i niezwykle ważną uroczystość – „Pasowanie na przedszkolaka”. Wszystkie dzieci pokonały tremę (niektóre wcale jej nie miały) i najpiękniej jak potrafiły przedstawiły program artystyczny. Były więc piosenki, wierszyki i tańce, których dzieci uczyły się z ochotą już od pierwszych dni pobytu w przedszkolu. Dzieci zaprezentowały się wspaniale, co z pewnością potwierdzą wszyscy, którzy oglądali uroczystość. Rodzice mogą być dumni ze swych pociech, które po występach złożyły przysięgę. Następnie Pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania każdego maluszka na przedszkolaka a potem wręczyła pamiątkowe dyplomy. Na koniec uroczystości pojawiła się słodka niespodzianka w postaci tortu, oczywiście w kształcie muchomorka. Mamy nadzieję, że nasze najmłodsze przedszkolaki z radością i zapałem będą uczyć się i wyśmienicie bawić każdego dnia. Życzymy im tego serdecznie! Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Lidii Śledzik (mamie Ali)za wykonanie sesji fotograficznej podczas Pasowania na Przedszkolaka ☺️Zdjęcia są przepiękne i będą wspaniałą pamiątką dla wszystkich dzieci.

Dziękujemy również Rodzicom za przygotowanie poczęstunku.