Montaż słowno – muzyczny w „Stokrotkach” z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia

17 grudnia 2018 roku odbył się w naszej grupie świąteczny występ dla Rodziców z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Dzieci zaprezentowały wiersze o tematyce świątecznej, zaśpiewały kolędy oraz nastrojowe piosenki o choince, Mikołaju i Świętach Bożego Narodzenia. Po części artystycznej przedszkolaki wręczyli upominki swoim Rodzicom – świąteczne laurki oraz pierniki wykonane w przedszkolu.

Niespodziankę zrobił nam również Święty Mikołaj, który znalazł dla naszych przedszkolaków czas i odwiedził nasze przedszkole. Mając ogromny worek z prezentami rozdał upominki dzieciom, ale w zamian dzieci zaśpiewały mu piosenkę.

Na sam koniec wszyscy udaliśmy się na słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców.