Jasełka w grupie Muchomorki

Święta Bożego Narodzenia to najpiękniejszy okres roku. Dla wielu jest to czas spotkań w rodzinnym gronie, dzielenia się opłatkiem, składania sobie życzeń oraz wspólnego kolędowania. W tym wyjątkowym dniu dzieci z grupy 3 latków wspólnie z paniami zaprosiły swoich najbliższych do przedszkola na świąteczny program słowno-muzyczny. Spotkanie odbyło się dnia 20 grudnia 2018r. Przedszkolaki z wielkim przejęciem, najpiękniej jak umiały, dostarczając wszystkim gościom niezwykłych doznań i wzruszeń recytowały wiersze, śpiewały piosenki świąteczne oraz kolędy. Po części artystycznej grupa przedszkolaków obdarowała swoich rodziców własnoręcznie wykonanymi ozdobami bożonarodzeniowymi. Na spotkaniu pojawił się także Mikołaj, który przyniósł dla dzieci wspaniałe prezenty.