Jasełka Bożonarodzeniowe i spotkanie z Mikołajem w „Jeżykach”

Dnia 20 grudnia dzieci z grupy „Jeżyki” zaprezentowały niezwykle wzruszające jasełka bożonarodzeniowe. Dzieci wcieliły się w role Marii, Józefa, Trzech Króli, pasterzy, dzieci, aniołków, kózek i owieczek. W niezwykłej oprawie scenicznej, przy dźwiękach pięknych kolęd i pastorałek, rodzice i bliscy przenieśli się do czasów narodzenia Pana Jezusa. Nie zabrakło życzeń świątecznych i chwili zadumy. Po przedstawieniu dzieci zaprosiły do sali Św. Mikołaja. Wśród pisków radości i śmiechu Mikołaj wręczył dzieciom prezenty. Dzieci z podziękowaniu zaśpiewały Mikołajowi piosenkę i wręczyły drobny upominek. Na koniec wszyscy mogli spróbować słodkości przygotowanych przez rodziców. Szkoda, że spotkanie bożonarodzeniowe jest tylko raz w roku.