IV edycja międzyprzedszkolnego przeglądu „Przedszkolak z Pasją”

26 kwietnia 2018r. odbyła się czwarta edycja międzyprzedszkolnego przeglądu „Przedszkolak z Pasją”. Dzieci z ostrołęckich przedszkoli mogły zaprezentować swoje zainteresowania i pasje. Na każdego uczestnika przeglądu czekała nagroda – podczas imprezy dowiedzieliśmy się, że w naszym mieście nie brakuje przedszkolaków z pasją. Taniec, śpiew, kolekcjonowanie dinozaurów, prezentacja ulubionych klocków lego czy też rysunki – to tylko nieliczne z prezentacji, jakie się odbyły. Przedszkolaki z ostrołęckich placówek miały okazję do zaprezentowania się  publiczności, którą tworzyli  rodzice i ich rówieśnicy oraz nauczyciele. Każdy z uczestników przeglądu otrzymał nagrody, wręczane przez dyrektor przedszkola Bożenę Kalicką.