Dzień Babci i Dziadka w grupie „Jeżyki”

Dnia 23 stycznia dzieci z grupy „Jeżyki” odwiedziły babcie i dziadkowie. Z okazji Dnia Babci i Dziadka przedszkolaki z tej grupy przygotowały jasełka, tańce oraz upominki.

Mimo chorób, które zdziesiątkowały grupę, przedszkolaki godnie zaprezentowały program artystyczny pokazujący historię Świetej Rodziny do której przybywają trzej królowie, górale i dzieci. Dla swoich kochanych babuń i dziadziusiów dzieci zatańczyły tango i polkę, złożyły życzenia, a następnie wręczyły własnoręcznie wykonane anioły. Po prezentacjach przyszedł czas na wspólne zdjęcia, uściski, a potem spotkanie przy herbatce i słodkościach. Wszyscy dziadkowie byli ogromnie wzruszeni występem wnucząt. Byli też pod wrażeniem ogromnej odpowiedzialności dzieci za występ swój i kolegów.