Pasowanie na Przedszkolaka w Słoneczkach

Zgodnie z tradycją naszego przedszkola co roku przyjmujemy nowych przedszkolaków do naszej społeczności. W grupie Słoneczek uroczystość ta miała miejsce w dniu 21 listopada 2018r. Dzieci niecierpliwie oczekiwały na tę ważną dla nich chwilę. Uroczystości w każdej grupie rozpoczęły się od części artystycznej. Dzieci zaprezentowały to, czego przez wiele tygodni uczyły się w przedszkolu. Był to dla nich ogromny ale miły wysiłek, z jednej strony trwał ciągle proces adaptacyjny a z drugiej musiały się skupić na próbach.  Dzieci zmieniły się w prawdziwych artystów poprzez śpiew, taniec i recytację którą zaprezentowały.
Na końcu nadszedł czas na sprawdzian umiejętności czyli test wzorowego przedszkolaka. Na zakończenie pani dyrektor Bożena Kalicka zaczarowanym ołówkiem pasowała wszystkie maluszki na przedszkolaka. Na pamiątkę tej wyjątkowej chwili przedszkolaki otrzymały pamiątkowe dyplomy słodki upominek. Gratulujemy przedszkolakom i życzymy ich owocnego w doświadczenia pobytu w naszym przedszkolu.